Hakkımızda

Adana Organize Sanayi içerisinde üretmiş oldugu ambalaj kagıtlarını son ürüne dönüştürerek entegre bir üretim tesisi oluşturmak amacıyla Kurulan fabrikamız 100.000 ton/yıl üretim kapasitesi ile kurulmuş olup her yıl yeni hedeflerle üretim faliyetlerini sürdürmektedir.

Müsteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak için “Kaliteli üretim” sloganıyla, en son teknoloji 6 renk makinalarımız ile yüksek mukavemetli kağıtlar kullanarak müşterilerimize mümkün olan en hızlı sekilde teslimatı yapılmaktadır.

Yılların vermiş olduğu güven ve rekabetçi yapımızla kalitenin yassı oluklu mukavva sektöründe de var olabileceğini gösterdik. Güvenilen, tercih edilen, her alanda lider kuruluş ve marka olduk.

Fabrikamız bünyesinde Kalite ve Ar-Ge üretim birimlerimlerimiz tarafından tüm test ve analizler uygun koşullarda yapılmaktadır. Hammadde girişinden, üretim ve üretim sonrasında yapılan analizlere kadar tüm kontroller ilgili kalite yönetim sistemleri gereğince kalite kaydı olarak saklanmakta ve istenildiğinde bu analiz bilgileri müşterilerimiz ile paylaşılmaktadır.

Müşterilerimizin yazılı siparişleriyle bizden istemiş olduğu ürün spektlerine göre üretmiş olduğumuz ürünleri müşterilerimizin kullanım alanlarına göre ayırıp mümkün olan en hızlı sekilde teslimatı yapılmaktadır.